Haber

Bakan Kasapoğlu, Kırıkkaleli gençlere müjdeyi verdi: “Spor salonu inşaatına başladık”

Bakan Kasapoğlu, haberi Kırıkkaleli gençlere verdi: ” SporSalonun inşaatına başladık”

KIRIKKALE – Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Irmak Garı’nda mola veren Sarıkamış Ekspresi treninden inerek gençlerle buluştu. Gençlerle bir süre sohbet eden Kasapoğlu, Kırıkkale’de. SporSalonun inşaatına başladıklarını belirterek, gençlerin doyasıya kullanacağı keyifli bir salon olacağını söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençler, esnaf ve milli sporcularla birlikte Sarıkamış Harekatı’nın 108. yıl dönümü nedeniyle Kars’ta düzenlenecek programa katılmak üzere Sarıkamış Ekspresi treni ile Ankara’dan hareket etti. Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesindeki Irmak Garı’nda mola veren trenden inen Bakan Kasapoğlu’nu Vali Yardımcısı Mehmet Miraç Topaloğlu, Yahşihan Kaymakam Yardımcısı Tunahan Çil, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş ve çok sayıda genç karşıladı. Bakan Kasapoğlu, “Özellikle Cumhuriyetimizin 100. yılı münasebetiyle çok güzel bir program başlattık, bu yıl Doğu Ekspres ile gidelim, gençlerle yan yana olalım dedik.”

Gençlerle sohbet eden Kasapoğlu, Kırıkkale’de spor salonu inşaatına başladıklarını belirterek, gençlerin sonuna kadar kullanacağı güzel bir salon olacağını söyledi. Vali Yardımcısı Topaloğlu ve İl Müdürü Güneş’ten kentteki spor faaliyetleri hakkında bilgi alan Kasapoğlu, gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Kasapoğlu’nun bindiği ekspres, Kars Sarıkamış’a gitmek üzere istasyondan ayrıldı.

Bakan Kasapoğlu’nun ziyaretinden memnun olduklarını belirten Ebubekir Adamcıl (20), “Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’nun ilimizi ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz. İlimize gençliğe ve spora yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür ederiz. Tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Özellikle bu eğitimler. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımıza konuyla ilgili yaptığı konuşmayı dinledik. Ekolojik okuryazarlığa yaptığı yatırımlardan dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Gençlik spor çalışanları, gönüllüleri ve üyeleri şimdi gurur duyuyoruz” dedi. dedim.

Ceren İzgüden ise, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun ilimizi ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirdim. İlimizde yaptığı spor faaliyetleri ilgi çekicidir. çok değerliler. Bunlar için kendilerine çok teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu